Білорусь підвищила мита на експорт нафти і бензину до України

Нові мита почнуть застосовуватися з 1 травня

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 квітня 20193490

Білорусь з 1 травня підвищує експортне мито на нафту і нафтопродукти, що вивозяться за межі митної території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Ставки мит уряд затвердив 25 квітня. Відповідну постанову вже опубліковано на Національному правовому інтернет-порталі, повідомила агенція «Интерфакс-Запад».

Відповідно до документа, ставка експортного мита на сиру нафту зросте з 97,4 дол. до 104,6 дол. за 1 тонну. Мито на прямогонний бензин буде підвищено з 53,5 дол. до 57,5 дол. за 1 тонну, на товарні бензини – з 29,2 дол. до 31,3 дол. за 1 тонну.

Мито на легкі, середні дистиляти зросте до 31,3 дол. з 29,2 дол. за тонну. Таке ж мито встановлене на експорт дизельного палива, бензолу, толуолу, ксилолів, мастильних матеріалів та інших масел.

У попередній раз ставки експортних мит на нафту і нафтопродукти Білорусь підвищувала 1 квітня.

Білорусь з 2010 року уніфікує ставки експортних мит на нафту і нафтопродукти з російськими митами з урахуванням безмитного імпорту нафти з Росії. Відповідно до домовленостей в рамках ЄАЕС, з 2015 року всі експортні мита на нафту і нафтопродукти залишаються в білоруському бюджеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук