«Укртранснафта» вимушено призупинила транзит російської нафти через нафтопровід «Дружба»

Транзит зупинено через низьку якість нафти

ЕкономікаАндрій Стець, 26 квітня 201912770
«Укртранснафта» зупинила транзит нафти через її низьку якість

АТ «Укртранснафта» вимушено припинила транзит нафти магістральним нафтопроводом «Мозир-Броди» (МН «Дружба») 25 квітня 2019 року о 21:43. Про це повідомляється на сторінці АТ «Укртранснафта» у Facebook.

«Таке рішення компанія, зокрема, ухвалила керуючись угодою про надання послуг з транспортування нафти по території України. Згідно з умовами цієї угоди, Укртранснафта має право зупинити прийом російської нафти, якщо сировина не відповідає якісним показникам. Всі матеріальні збитки покладаються на сторону, що не дотрималася виконання своїх обов'язків», - йдеться в повідомленні.

«Укртранснафта» змушена вдатися до таких дій у зв'язку з відмовою прийому неякісної російської нафти на приймально-здавальній ділянці «Будковце» (Словаччина) і через відсутність вільних резервуарів на приймально-здавальній ділянці нафти «Фенешлітке» (Угорщина).

Про час відновлення перекачування нафти по нафтопроводу «Мозир-Броди» буде повідомлено додатково.

Зазначимо, що раніше транзит російської нафти нафтопроводом «Дружба» зупинила Польща. Зокрема, як заявив представник ВАТ «Гомельтранснафта Дружба» Андрій Веріго, польська сторона повідомила білоруській, що причина такого кроку - низька якість нафти.

Своєю чергою «Гомельтранснафта Дружба» повідомила російській стороні про те, що транзит по західному напрямку зупинений. Веріго уточнив, що постачання нафти по іншій гілці зберігається в обсягах близько 40 тис. т на добу, що необхідно для транзиту в напрямку України.

Нагадаємо, нещодавно Росія встановила заборону на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів. Також РФ розширює заборону на ввезення деяких українських товарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук