Білоруські опозиціонери придумали новий метод протесту - будильники

Світ11 липня 20111754754

У Білорусі організатори щоденних флешмобів «Революція через соціальні мережі» запропонували новий формат проведення заходу - дзвоном будильника на мобільних телефонах.

Громадян просять відмовитися від оплесків, які були формою протесту досі, щоб не провокувати міліцію, а висловити свій протест дзвоном будильника на мобільних телефонах.

«Ставимо будильники на мобільних телефонах на двадцять годин, а коли вони продзвонять, вважати акцію завершеною», – закликали громадян через соціальні мережі активісти «Революції через соціальні мережі».

Ці виступи громадян одержали назву мовчазних мітингів, оскільки учасники не скандують гасел, мовчки стоять і лише плескають у долоні. Правоохоронні органи розцінюють це як порушення громадського порядку і жорстко придушують ці заходи.

Затриманих карали адміністративними штрафами або арештами на термін від 5 до 15 діб за дрібне хуліганство. За даними білоруського правозахисного центру «Весна», всього за час проведення таких акцій було затримано близько 1730 осіб, зокрема 980 - у Мінську.

Наприкінці червня активісти пропонували самим шикуватися у черзі в автозаки, але до цього заклику ніхто не прислухався, а на початку липня організатори «Революції через соціальні мережі» пропонували розосередитися по дев`яти районах Мінська, щоб утруднити роботу міліції. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук