Білозір переконана, що Ющенку потрібен ЄЦ

14 червня 20083010

"Зараз "Єдиний центр" є новим політичним рухом, який на виході має дати створення потужної демократичної правоцентристської партії", - заявила сьогодні, 14 червня, під час прес-конференції член президії "Єдиного центру" Оксана Білозір.

Вона поінформувала, що "вийшла з "Нашої України", коли усвідомила, що цей проект не може досягнути цілі об’єднання всієї України, і включилася в процес, який уможливить це".

О.Білозір зазначила, що партія формується "не зверху", а "знизу". За її словами, перед партією стоїть завдання дати поштовх до формування нового мислення українців, що хочуть розбудовувати Україну. "В нас немає тут чужих, ми всі свої. Ми повинні вирішувати проблеми спільно і разом", - сказала О.Білозір. Крім цього, вона пообіцяла, що партія запропонує чітке бачення майбутнього країни як демократичної і соборної сильної держави, а також на основі спільних цінностей українців, усвідомлення того, що ми нація, буде "розбудовувати фундамент держави".

Щодо ставлення Віктора Ющенка до появи цієї партії, О.Білозір прокоментувала: "Президент бачить усі проблеми і конфлікти країни. Чи йому не потрібен об’єднавчий процес? Він перший, кому цей процес потрібен".

Народний депутат також прокоментувала, що "Єдиний центр" буде вибудовувати стосунки серйозної політичної конкуренції із "Нашою Україною". "Для нас основне започаткувати об’єднавчий процес в Україні. Якщо ми не подолаємо 3-відсотковий бар’єр на виборах, то не зникнемо. Блокуватися ми не збираємося", - додала вона.

Проте, за словами О.Білозір, дострокових виборів не буде. "Хочу сказати, що коаліція існує. Фракції-засновники з неї не виходили. І вона реально існує - збирається. Нещодавно Президент заявив тим, хто подумує над розвалом коаліції, щоб уникнути відповідальності, за процеси, які відбуваються, що коаліція буде існувати доти, поки не покаже результати перед суспільством, - прокоментувала вона. - Також він заявив, що дострокових виборів не буде".

О.Білозір прокоментувала стосунки Президента та голови його Секретаріату: "У нас Президент - дієвий, це ключова фігура, яка приймає рішення в останній інстанції. І в тому звіринці, що є в нашому політикумі, керівник апарату Президента на своєму місці. Він забезпечує процес підготовки рішень Президента. А "Наша Україна" яке має право питати у Президента, хто очолює його Секретаріат?"

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук