Більше третини львівських випускників досі не відкрили свої особисті кабінети ЗНО

СуспільствоАК, 22 червня0

37% випускників з Львівської області ще не відкривали свої інформаційні сторінки на сайті Центру оцінювання якості освіти, щоби видрукувати чи сфотографувати адреси пунктів, де відбуватиметься зовнішнє незалежне оцінювання, розповіла 22 червня в ефірі UA: Українське радіо Львів директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Тільки 63% випускників відвідували свої інформаційні сторінки, на яких є дані про адреси пунктів, де відбуватимуться тестування і вони знають, куди мають іти. Ми думали, що за вихідні цей показник зросте бодай до 70%, однак поки цього не сталося», – наголосила Лариса Середяк.

Вона висловила сподівання, що за три доби, що залишилися до початку ЗНО, випускники та їхні батьки обов’язково це зроблять, адже треба оцінити час, необхідний для добирання до місць проведення тестів. Наприклад, два пункти розміщені у львівському мікрорайоні Рясне, а на вулиці Шевченка триває великий ремонт. Тому доїхати туди навіть з сусідньої Левандівки забирає значно більше часу, аніж зазвичай.

За її словами, щороку трапляються ситуації, коли два товариші за одного класу приходять складати ЗНО в один пункт і вже там виявляється, що хтось із них має здавати ЗНО за іншою адресою.

«Акцентую увагу, учасників ЗНО, які запізнилися через те, що «були затори на дорогах, довго не було маршрутки чи через ремонти доріг», не допустять до участі. Якщо двері зачинилися, тоді уже все. І якщо це ЗНО з української мови та літератури, то це означає втрачений рік», – наголосила Лариса Середяк.

Також вона нагадала, що випускники повинні мати із собою паспорт, сертифікат з даними щодо участі в ЗНО, дві ручки з чорною пастою.

До речі, якщо учасник ЗНО згубив свій сертифікат, то він може замовити його копію на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук