Більшість українців проти надання російській мові державного статусу, - опитування

Проти надання російській мові статусу другої державної в Україні на референдумі проголосували б 48% українців. Про це свідчать дані опитування опубліковані у п'ятницю, 10 квітня, на сайті Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За даними соціологів, «за» надання російській статусу другої державної на гіпотетичному референдумі проголосували б 33% респондентів, ще 9% не брали б участі у голосуванні.

При цьому на сході та на півдні України більшість населення підтримала б надання російській мові статусу другої державної - 66% та 56% відповідно. А от у західному і центральному регіонах більшість (81% і 67% відповідно) проголосувала б проти такого рішення.

При цьому 52% респондентів КМІС відповіли, що російську мову потрібно зробити другою офіційною тільки в тих місцевостях, де цього бажає більшість населення.

Ще 21% опитаних вважає, що російську мову потрібно усунути з офіційного спілкування в усій Україні.

Зазначимо, КМІС проводив своє опитування з 14 по 24 лютого 2015 року серед 2013 респондентів віком від 18 років, що мешкають у 108 населених пунктах в усіх областях України, крім Криму та територій, підконтрольних так званим ДНР і ЛНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук