Біля Стрийського ринку облаштують дві зупинки громадського транспорту під накриттям

На зупинках встановлять зовнішню систему захисту від сонця і дощу

Адміністрація Стрийського ринку планує облаштувати зупинки громадського транспорту на вул. Шота Руставелі та Івана Франка. Про це інформує Tvoemisto.tv.

Яу розповів заступник директора ТОВ «Стрийський ринок» Назар Сенів, зараз компанія завершує оформлення дозволів на спорудження стаціонарного накриття, яке захищатиме тротуар від дощу.

Майбутня зупинка на вул. Шота Руставеллі з накриттям/ візуалізація Tvoemisto.tv

«Ми вирішили встановити маркізи - зовнішня система захисту від сонця і дощу - на вул. Шота Руставелі, оскільки для використання інших технологій потрібно багато дозволів. Крім того, з технічної точки зору тут є труднощі, оскільки тротуар є не достатньо широкий, і якщо робити звичайну зупинку, то вона не відповідатиме нормативам. Зупинку ж на вулиці Франка облаштуємо трохи пізніше», – сказав Назар Сенів.

Окрім того, Назар Сенів зазначив компанія шукає підрядників, щоб встановити накриття.

Нагадаємо, що на тротуарі біля Стрийського ринку є зупинки громадського транспорту, але вони не облаштовані, окрім того продавці квітів загороджують прохід для пішоходів на вузьких хідниках. Квітникарі повернулися на Стрийський ринок у квітні після масштабної реконструкції, у ході якої для них обладнали зі смаком оформлені стандартні магазинчики у стіні. Проте вони все одно заповнюють своїм товаром увесь тротуар, не реагуючи на попередження мерії. В результаті проблему вирішили суцільною жовтою лінією, яка розділила хідник на дві частини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук