Бійцям АТО та постраждалим на Майдані тиждень безкоштовно протезуватимуть очі

Всього один тиждень у Києві працюватиме відомий латвійський протезист Валдіс Валтерс, який готовий БЕЗКОШТОВНО допомогти 65 постраждалим на Майдані та в зоні АТО.

«Доктор Валтерс готовий безкоштовно виготовити 30 постійних і 30 тимчасових високоякісних очних протезів. П’ятеро пацієнтів, які потребують пластики орбіти, відправляться в клініку доктора Валтерса в Ризі (Латвія) для безкоштовного лікування», – йдеться в повідомленні Центру мікрохірургії ока.

Запис охочих здійснюється за телефоном: (044)408-29-88. Телефонувати необхідно вже зараз, наголошують організатори акції.

Латвійський спеціаліст проводитиме прийом з 19 до 23 січня в Києві.

Доктор Валтерс – керівник єдиної у країнах Прибалтики «Лабораторії протезування ока Валтерса». За підтримки Фонду «Допомога Україні в Латвії», Міжнародного благодійного фонду «Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», ГО «Патріотичний Рух України», ГО «Медики та волонтери Майдану», кафедри офтальмології НМАПО ім. Шупика та Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» протягом тижня (з 19.01 до 23.01 2015 р.) доктор Валтерс безкоштовно буде консультувати бійців АТО, що втратили око під час бойових дій. Доктор Валтерс готовий забезпечити тридцяти пораненим бійцям безкоштовне встановлення високоякісних протезів із креолітного скла та ще тридцяти бійцям – встановлення тимчасових протезів. П’ять бійців, які потребують складної пластики орбіти, будуть забезпечені безкоштовними ектопротезами безпосередньо у клініці доктора Валтерса в Латвії», повідомили організатори акції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук