Бійцям АТО запропонували «не швейцарські» умови проживання в готелі «Женева»

Головні новини Львова 29.12Ірина Папірник, 29 грудня 2015, 19:44 4844 3

Соцслужби запропонувала бійцям АТО 14 днів психологічної реабілітації. Лікування мало проходити на базі готелю «Женева» у Трускавці. Втім військовим, замість чотиризіркових апартаментів, поселили в брудний та обшарпаний санаторій без належного харчування.

Юрій Бубес один з тих, хто «реабілітовувався» за кошт держави. Чоловік у листопаді 2014 отримав важке поранення в ногу поблизу Станиці Луганської. Путівці від соцслужби дуже втішився. Адже грошей на реабілітації постійно бракує. Взяв своїх побратимів і поїхали у 4-зірковий готель. Втім замість «Женеви» вони потрапили в совкові санаторії «Кристал» та «Променад», де їх зустріли обідрані стіни, метр пилюки і радянський підхід до всього.

«На обід приходило купа людей, дуже велика черга в тій черзі. Треба було вистояти і займати місяця наперед. Давали молочну кашу, на перше – невідомо з чого, а на друге було черпачок макаронів із сосискою і вареним яйцем – і це все, що було, для таких мужиків здорових», – згадує Юрій.

Львів’янин Юрій на другий день втік з такої «реабілітації». Чоловіки вважають, що на їхній біді просто відмили гроші і організували корупційну схему. В «Женеві» виправдовуються, що насправді на базі їхнього готелю мали відбуватися денні курси реабілітації, а на ніч усі мали б повертатися додому. Але власник начебто погодився усіх на період лікування розмістити і погодувати. Та всі в готелі не помістилися.

«Соцзахист попросив, і ми погодилися взяти 1000 чоловік на грудень місяць. І це мало бути 500 осіб в першій половині місяця і 500 в другій половині. Але в першій половині приїхало тільки 130 осіб, а зараз більше 800 чоловік», – виправдовується генеральний директор готелю «Женева» Андрій Юрків.

А у Женеві лише 600 номерів. Тож тим кому не пощастило, довелося жити тут. «Кристал» – санаторій із радянськими традиціями. Втім у Женеві переконані, що заміна була достойною. Зараз у «Кристалі» нові господарі, які отримали і приміщення, і гостей в спадок від попередників.

«Ми уклали договір з ПрАТ «Трускавець курорт» на довгострокову оренду санаторія «Кристал». Коли ми заходили сюди 25 грудня, то нам стало відомо, що зараз тут відпочивають бійці АТО», – розповідає директор ТзОВ «Українська готельна група» Орест Рудович.

Нові власники «Кристалу» не приховують, що їхній санаторій далекий до 4-х зіркових стандартів.

А нещодавно у «Женеві» трапилася інша халепа. 28 грудня тут помер 40-річний військовий. Про його смерть повідомили побратими, з якими він жив у номері. Експертиза встановила, що чоловік помер від цирозу печінки.

Загалом у «Женеві» на оздоровленні наразі перебуває близько 400 бійців АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук