Біженці з Донбасу можуть стати жертвами торгівлі людьми, – Рада Європи

У Раді Європи вбачають збільшення кількості тимчасово переміщених осіб в Україні як потенційну загрозу для протидії торгівлі людьми, заявила виконавчий секретар Групи експертів стосовно протидії торгівлі людьми (ГРЕТА) Ради Європи Петя Несторова.

«Одним із найбільших занепокоєнь, які ГРЕТА пов'язує з Україною, є збільшення загрози для людей стати жертвами торгівлі і експлуатації у зв'язку зі збільшенням кількості тимчасово переміщених осіб. Це є сприятливим чинником для цього, адже такі люди опинилися у складних соціально-економічних обставинах», – зазначила представник Ради Європи, яку цитує Укрінформ.

За її словами, саме таку загрозливу тенденцію міжнародне співтовариство розглядає в Україні.

«Але, що позитивно для України – це удосконалення законодавства, покращення координації у цій сфері, що стало результатом процесу реформ», – сказала Несторова.

Водночас, як зазначила вона, на тлі формально створених умов існують труднощі для жертв торгівлі і експлуатації потрапити до цієї системи, щоб скористатися допомогою.

Як повідомляв ZAXID.NET, в Україні нараховується вже понад 1,2 млн внутрішніх переселенців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Kurt Deuts 16 квітня 2015, 17:13

  Самые несчастные люди в мире это те что живут на дамбасе. Несчастныи, угнетенныи падонками хахлами, бандерами, фошистаме и ваще вотка дарогая, магазины бесплатна ниче не прадают, дамбасавцав подлые хохлы заставляли ходить на работу, учиться в школе и разговаривать на любом языке. А дамбаскава вороватого президента и вовсе с трона скинули! Вот сволочи!!! Ну как тут было дамбасу не восстать против такой несправедливости. Эх... Ну разве это была жизнь? Другое дело сейчас. Тут вам и лнр и днр. Живут как самим нравится. Ни работать ни учиться не надо. Можно бухать с детства. Мочить укропов. А несчастные жены беженцами устраиваются в подлой Украине, пока их мужья и отцы убивают злых хохлов. Вот несчастные... Так жалко их аж жуть.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук