Бізнес сприяє розвитку громад Івано-Франківщини

Представники громад Галицького району Івано-Франківської області та компанія ДТЕК підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає виділення 1 млн. грн. у 2015 році на реалізацію проектів, визначених громадами щодо соціально-економічного розвитку районів, на території яких знаходиться ДТЕК Бурштинська ТЕС.

 «Підписання цього Меморандуму сприяє  подальшій і глибшій  співпраці Бурштинської ТЕС  з виконавчою владою, органами місцевого самоврядування і громадськістю. Сьогодні ми своїми підписали засвідчили те, що бізнес співпрацює з громадами та владою і бере на себе соціальну відповідальність»  - наголосив Ярослав Бартків, голова Галицької РДА.

Проект буде реалізовуватись на території  селищ  Бовшів, Демешківці, Дем’янів, Коростовичі, Придністров’я, Задністрянськ. Кошти спрямують на покращення загального вигляду головних будівель, освітлення вулиць, модернізацію опалення та розроблення важливих документацій для подальших проектів.

«Компанія ДТЕК  - соціально-відповідальна компанія. І вона виявляє свою повагу до районів регіону  і бажає за необхідне брати участь у вирішенні концептуальних проблем. Зробити міста комфортними для мешканців – головна мета нашої компанії», - розповіла Тетяна Оверіна, директор з регіональної політики ДТЕК.

Компанія ДТЕК працює з  Бурштинською ТЕС з 2012 р. і за цей час вдалось зробити вагомі технічні оновлення у роботі ТЕС, покращити умови праці, налагодити двохсторонню співпрацю з місцевими громадами та владою та знайти вирішення ключових екологічних проблем.

«Компанія ДТЕК все робить, щоб  станція розвивалась  і виробляла більше електроенергії. Ми вкладаємо кошти в ремонти та реконструкцію обладнання, бо вважаємо, що  це основа для успішної роботи станції в майбутньому. Тому з 2012 року компанія інвестувала  в станцію 180 млн. доларів. Також Компанія серйозно ставиться до реалізації екологічних проектів. В лютому цього року Бурштинська  ТЕС успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність системи екологічного менеджменту вимогам міжнародного стандарту ISO 14001. ДТЕК докладає значних зусиль для мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище на всіх стадіях виробничого процесу - більше 20 млн дол. США склали загальні витрати ДТЕК на природоохоронну діяльність на ДТЕК Бурштинської ТЕС за період 2012-2014 рр;», - каже Дусейн Мергалієв, директор бізнес-блоку з генерації електроенергії ДТЕК Енерго.

Учасники зустрічі наголосили на тому, що дуже  важливо, щоб ті соціальні проекти, які здійснюються, змінювали на краще життя багатьох людей і мали довгостроковий ефект. Тому в подальшому планують розробити стратегію на наступні 3 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук