Близька до нардепа від «Самопомочі» фірма купила арештовані акції компанії «Газпрому»

Решта акцій цієї компанії належить українському «Нафтогазу» і турецькій Turusgas

Венчурний фонд «Голдмен» придбав 40,2% акцій компанії «Газтранзит», що раніше належали російському «Газпрому», за 41 млн грн, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Згідно з даними торгів на фондовій біржі ПФТС, примусово виставлені на продаж акції «Газтранзиту» в кінці січня 2019 року продані за 41,025 млн грн, що на 2% вище за їх стартову ціну.

Кінцевим бенефіціаром венчурного фонду «Голдмен» вказаний Андрій Нестеренко, а керуючим партнером фонду є ТОВ «Група компаній «Інвестиційні партнери» народного депутата від «Самопомочі» Андрія Журжія.

Раніше Україна примусово продала 40%-у частку в ПАТ «Інститут «ПівденНДІдіпрогаз» (Донецьк), що належала «Газпрому». Такі продажі відбуваються на виконання рішень судів і Антимонопольного комітету, з метою стягнути з «Газпрому» штрафи, які наклали на нього Антимонопольний комітет України та українські суди.

«Газтранзит» був створений у 1997 році для розширення пропускної здатності ГТС України для збільшення обсягів транзиту російського газу в Туреччину і країни Балканського регіону. Компанія реалізовує проект з нарощування потужності магістрального газопроводу Ананьєв-Тирасполь-Ізмаїл, який проходить територією Одеської області та Молдови.

«Газпрому» належало 40,2174% акцій «Газтранзиту», така ж кількість акцій належить українському «Нафтогазу». Решта 19,5652% акцій належать турецькій компанії Turusgas.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук