Близько 200 курсантів стали випускниками Академії сухопутних військ

В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у суботу, 21 червня, відбувся випуск молодих офіцерів, які завершили навчання.

Серед випускників є четверо золотих медалістів. Вони, а також ті, хто закінчив Академію з відзнакою, матимуть преференції під час розподілу в місця служби.

Як розповів ZAXID.NET заступник начальника Західного регіонального медіа-центру Вадим Бакай, випускники будуть розподілені та направлені у різні силові структури України – Держприкордонслужба, МВС та Збройні сили України. Сьогодні вони отримали перше звання – лейтенант.

Фото: Вадим Бакай

На випускному були присутні делегації з 17 країн світу. Серед них – військові аташе з Франції, Німеччини, Китаю, Канади. Крім того, привітав випускників командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков та представники влади Львова.

За давньою військовою традицією молодих лейтенантів освятили. Після цього усі підрозділи військового навчального закладу пройшли урочистим маршем. Лейтенанти прощалися з прапором Академії та підкидали в небо монети. Серед традицій новоспечених офіцерів також було наколювання грошей на багнет солдатам із роти почесної варти.

Після випуску лейтенанти будуть направлені у військові частини, де отримають посади, а 3 липня вони повернуться до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де з ними розпочнуться збори з питань подальшого проходження служби за фахом. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук