Близько 70% українців підтримують вирішення кризи на Донбасі шляхом міжнародних переговорів

Дві третини громадян України, 66,5%, виступають за вирішення кризи на Донбасі шляхом продовження міжнародних переговорів. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

При цьому варіант «активізація військових дій, наступ до повного звільнення Донбасу» обрали 20,5% респондентів. Ще 13% респондентів не змогли відповісти на запитання.

Активізацію військових дій на Донбасі підтримують 23,8% мешканців Західного регіону, 28,4% – Центру, 19,9% – Півдня, 6,9% – Сходу і 5,9% власне Донбасу.

Зазначається, що Київський міжнародний інститут соціології провів опитування 2039 респондентів з 23 лютого по 8 березня за замовленням клієнта. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою. Заявлена статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук