Близько четвертини учасників ЗНО – випускники минулих років

Наталія Зубрицька, 29 травня 20137330
Близько четвертини учасників ЗНО – випускники минулих років
фото ТСН
ЗНО-2013

Від 3 по 27 червня проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання, для участі в якому зареєструвалися 322,5 тисячі бажаючих. Водночас серед тих, хто зареєструвався, майже 80 тисяч осіб (близько 25%) – випускники загальноосвітніх шкіл минулих років. Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник 29 травня під час брифінгу.

За словами міністра, у зв'язку зі щорічним збільшенням кількості навчальних предметів, з яких  проводиться ЗНО, графік його проведення є досить щільним. Так, ЗНО з іноземних мов, географії та фізики буде проведено у суботу, а тестування з української мови і літератури, історії України та математики відбуватиметься у дві сесії.

Водночас Дмитро Табачник наголосив, що в абітурієнтів, які з певних причин не матимуть змоги взяти участь в основній сесії ЗНО, буде можливість взяти участь в додатковій, яка проходитиме з 4 до 11 липня.

«Протягом п'яти робочих днів, включаючи день проведення тестування, ці абітурієнти можуть подати до відповідного регіонального центру заяву з проханням надати їм можливість скласти тест під час додаткової сесії ЗНО. Для цього потрібно додати до заяви документи на підтвердження наявності таких поважних причин», – підкреслив  міністр.

Як розповів Дмитро Табачник, у 2013 році для участі у ЗНО зареєструвалося 109 осіб з вадами слуху, для яких в аудиторіях працюватимуть сурдоперекладачі.

Міністр також поінформував, що ЗНО здаватиме 81 особа з вадами опорно-рухової системи, яким створено робочі місця в аудиторіях пунктів тестувань, обладнаних пандусами. Окрім того, слабозорим абітурієнтам під час тестування дозволять користуватися лупою.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що цьогоріч на ЗНО зареєструвалося 260 тис. осіб.

Нагадаємо, цьогоріч під час технологічної перерви на зовнішньому незалежному оцінюванні школярів будуть обшукувати за допомогою металодетектора.

Планується, що 65 тис. учасників ЗНО складатимуть тести мовами нацменшин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук