Богдан Дубневич вийшов з «Батьківщини»

Володимир Балита, 9 серпня 2012284913
Богдан Дубневич вийшов з «Батьківщини»
фото ZAXID.NET
Богдан Дубневич

Депутат Львівської обласної ради Богдан Дубневич вийшов з партії ВО „Батьківщина”. Про свій вихід Дубневич заявив 8 серпня на засіданні бюро Пустомитівської районної організації партії ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба депутата.

На порядку денному засідання бюро було два питання: Про вибори у Верховну Раду України та ситуацію, що склалася довкола члена партії ВО „Батьківщина” Дубневича Богдана Васильовича.

Очікувалось, що участь у засіданні бюро візьме голова Львівської обласної партійної організації ВО „Батьківщина” Роман Ілик. Натомість прибув член обласного бюро „Батьківщини” Ігор Сенишин, який є куратором Пустомитівської парторганізації.

Голова фракції „Батьківщини” у Пустомитівській райраді Ігор Васьків у своєму виступі з першого питання наголосив, що його обурив той факт, що у прохідному списку об’єднаної опозиції немає ні одного представника обласної організації партії.

Присутні сприйняли цю репліку схвально.

На думку голови Пустомитівської райради Віктора Бабія, також члена „Батьківщини”, найкращим кандидатом від Пустомитівщини був би Богдан Дубневич, оскільки має найбільшу підтримку серед населення району.

Так учасники засідання плавно перейшли до розгляду другого питання.

Ігор Децик, голова Пустомитівської районної організації „Батьківщини” коротко ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася довкола однопартійця Богдана Дубневича. Зокрема, згадав останні заяви прес-служби ЛОПО ВО „Батьківщина” про те, що Богдан Дубневич нібито не є членом партії, а також звернення першого заступника голови партії Олександра Турчинова до ЦВК з вимогою вилучити з постанови про реєстрацію Дубневича кандидатом у народні депутати по 118-му виборчому окрузі згадку про його причетність до „Батьківщини”.

Децик нагадав, що бюро Пустомитівської районної організації партії ВО „Батьківщина” прийняла Богдана Дубневича до лав партії 2 жовтня 2004 року. 31 серпня 2010 року, на підставі звернення Богдана Дубневича, тимчасово зупинила його членство в партії, а 6 липня 2012 року поновила.

Ігор Сенишин, у свою чергу,наголосив, що скандальна заява прес-служби ЛОПО ВО „Батьківщина” була зроблена без згоди обласного партійного бюро. „Мене дуже здивувала ця заява, адже, якщо вникнути в неї детальніше, там є декілька моментів, які є, як на мене, абсурдні”, – сказав він, пояснивши, що, для прикладу, пункт 3.11 статуту ВО „Батьківщина”, на який міститься посилання у заяві прес-служби, стосується тих членів партії, які виходили з партії, а Богдан Дубневич лише тимчасово призупинив своє членство у ній.

На думку Сенишина, вище керівництво „Батьківщини” ввели в оману.

Після ще кількох виступів членів пустомитівської „Батьківщини”, які схвально відгукувалися про Богдана Дубневича, характеризували його як хорошого господарника, котрий дбає про розвиток Пустомитівщини, а також пригадали, що самі ж більше двох місяців тому на розширеному засіданні активу партії, за участі депутатів районної ради від „Батьківщини”, одноголосно вирішили підтримати кандидатуру Богдана Дубневича на виборах до Верховної Ради, слово надали „винуватцю” зустрічі.

Богдан Дубневич виглядав розчарованим. Він в першу чергу продемонстрував присутнім свій партійний квиток. Нагадав про цькування, яких зазнавали члени „Батьківщини” за часів панування на Львівщині партії „Наша Україна”, і про те, що навіть за цих несприятливих умов партійцям вдавалося зробити багато хороших справ, в т.ч. і для Пустомитівського району – будували школи, дитячі садочки, ремонтували дороги, допомагали інвалідам...

Богдан Дубневич також вкотре пояснив, чому призупиняв членство у „Батьківщині” та чому йшов на вибори до Львівської обласної ради від партії „Відродження”. Пояснив, чому тепер при реєстрації у ЦВК зазначив, що є членом партії „Батьківщина” – тому що таки є членом партії. Після цього з гіркотою констатував, що партійна верхівка робить все для того, аби зняти його з прийдешніх виборів.

Після цих слів Богдан Васильович зачитав заяву на ім’я голови Пустомитівської районної організації ВО „Батьківщина” Ігоря Децика та на адресу членів Політради „Батьківщини”, зміст якої ошелешив присутніх. Богдан Дубневич попросив припинити його членство у партії „Батьківщина”.

«Розпочалася виборча кампанія – вибори нового українського парламенту. Ми з Вами знову маємо єдину мету – створення в новообраному парламенті проукраїнської більшості, а це можливо лише при перемозі на виборах опозиційних сил над чинною антиукраїнською владою. Тому конфлікти всередині опозиційного середовища тільки знижують довіру виборців до опозиції та грають на руку антидержавницьким силам», – сказав сам Дубневич.

Водночас політик додав:«Я залишаюся щиро відданим ідеям, заради яких вступив та поновлювався у ВО „Батьківщина”, для мене завжди Юлія Тимошенко буде залишатись тим лідером, який може привести Україну до кращого майбутнього. Мало того, я був і залишаюсь відповідальним за велику громаду Пустомитівського району, яка очікує від мене, що й надалі захищатиму її права та відстоюватиму інтереси. Тож я не можу зрадити цих людей, повинен зважати на їхню думку”.

„До мене звертається чимало громадських діячів, звичайних небайдужих виборців, які підтримали моє рішення йти на вибори у Верховну Раду України, незважаючи на те, що я не є погодженим кандидатом від опозиції. Тому я вирішив приймати участь у виборах як кандидат – самовисуванець по одномандатному виборчому округу №118. Моє рішення є остаточним: я йду на ці вибори. А для того, щоб зняти всі непорозуміння, не дати можливості нашим опонентам використати чвари серед однопартійців на свою користь, я вирішив прийняти участь у виборах як позапартійний», - наголосив Богдан Дубневич.  

З цими словами Богдан Дубневич поклав свій партквиток на стіл. Як повідомляє прес-служба депутата, члени бюро пустомитівської „Батьківщини”, складалось враження, не вірили тому, що бачили, але прохання Богдана Дубневича задовільнили, одноголосно проголосувавши за виключення його із партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • vlodzyu 12 серпня 2012, 14:16

  але ж ти Василько мудрий.... а вся твоя мудрість у тому що ти мус вибрати собі пана .... а мені шо Янукович шо Тимошенко одного поля ягоди. Видно шо ти знаєш де Кремль, бо там ваша каса.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • vlodzyu 12 серпня 2012, 14:11

  шо за примітивні аргументи... але в принципі, мені шо ти, шо Дубневич, шо ніби Батьківщина, шо Януковичі - ви всі разом є злом для України.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 12 серпня 2012, 13:59

  Ха-ха-ха! Не вірили, що бачили?, не знаєте, що робиться?, не знаєте, чим займається? Бідні, куплені, продажні застрашені люди.Тому так і живете. Та просто подивіться на нього, може зрозумієте, хто є хто

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук