Богослужіння у Церкві Петра і Павла у Львові заплановане на 6 грудня, - мер

13 жовтня 201126160

Церква Петра і Павла, колишній Костел Єзуїтів, у центрі Львова призначається для військових. Ми хочемо, щоб перше святкове богослужіння у цьому храмі відбулося, коли будемо святкувати у цьому році 20-річчя створення Збройних Сил України. Про це 13 жовтня заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

А.Садовий повідомив, що 20-річний ювілей припадає на 6 грудня. За його словами, звільнити до цього часу храм від книг, - дуже амбітна ціль. Однак усі сторони налаштовані рішуче. «Це - позиція і капелана, і військових, і бібліотеки ім. Стефаника, і, безперечно, бажання міста. Це - один з найбільших храмів Львова, там може вільно вміщатися 5 тис. осіб. Коли храм відкриють, думаю, львів’яни будуть захоплені неперевершеною красою його інтер’єру», - зазначив міський голова.

Зазначимо, 12 жовтня уряд прийняв постанову про передачу приміщень від Міністерства оброни України на вул. Авіаційній, 1 у Львові Академії наук України. Це дасть змогу перевести книжковий фонд з Костелу Єзуїтів на вул. Авіаційну.

У 2010 році під час сесії Львівської рішенням сесії ЛМР передано у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ будівлю костелу Петра і Павла о. Єзуїтів для проведення богослужінь. Згодом, 31 березня 2011 року, на сесії міської ради було порушено питання про костел Єзуїтів та книгосховище Львівської національної наукової бібліотеки імені В.Стефаника, яке зараз розташовується у приміщенні костелу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук