Борислав проситиме Кабмін провести у місті виїзне засідання

Спричинила таке звернення діяльність у місті державної компанії «Укрнафта»

Головні новини Львова 11.07Ірина Ващишин, 11 липня 2018, 19:54 2077 1

Виробництва не згортатимуть, проте головний офіс таки перенесуть. Такі наміри «Укрнафти» підтвердив заступник голови правління компанії Маврикій Калугін на зустрічі із міським головою Борислава та обласними і народними депутатами, які прибули до міста.

Громада Борислава вимагає від нафтовиків залишити у місті головний офіс. Натомість керівництво «Укрнафти» має намір юридично перевести свій підрозділ з Борислава у місто Долину на Франківщині. При цьому виробничі активи залишити у Бориславі. А це означатиме, що усі податки з діяльності підприємства, тобто 40% бюджету Борислава, перенесуть на Франківщину.

«Ми ж не проти «Укрнафти». Ми за те, щоб вони тут працювали, хай заробляють. Але хай платять екологічний податок, ПДФО. Все як має бути в місті. Борислав це єдине місто в світі, в якому за 160 років жодного разу не призупиняли видобуток нафти. То держава має подумати, що ми для того міста можемо зробити», наголосила депутатка Бориславської міської ради Любов Голубіцька.

Як стверджують депутати, за шість місяців 2018 року місто Борислав отримало лише 28 тис. гривень екологічного податку. Обранці вважають – це неприпустимо мало, зважаючи на обсяги видобутку «Укрнафти» та нинішній стан міста.

Зараз місцеві мешканці нарікають на зруйновані вантажівками «Укрнафти» дороги. А також на занедбані свердловини, через які витікає нафта у місцеві водойми і грунт.

Аби вирішити усі виробничі та юридичні неузгодженості, у Бориславській міській раді вирішили створити робочу групу, котра домагатиметься проведення в місті виїзного засідання Кабміну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук