Боячись програшу, влада брутально тисне на незалежних кандидатів, – Кириндась

Суспільство15 липня 20162180

Напередодні виборів влада вдається до використання найбрудніших технологій з метою залякати політичних опонентів.

Так кандидат у народні депутати від Об’єднання «Самопоміч» у 206-му окрузі Олександр Кириндась прокоментував відкриття кримінального провадження проти свого підприємства.

Він пояснив журналістам, що кримінальна справа проти ПАТ «Млибор» (входить до складу «Чернігівської індустріальної молочної компанії», якою керує Олександр Кириндась) була відкрита в квітні 2015-го чернігівським управлінням Держфіскальної служби. Після року розслідувань справу було закрито, оскільки слідчі не знайшли жодних ознак правопорушення.

Але напередодні виборів начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Чернігівської обласної прокуратури Семенець Олег Іванович раптово відкрив закриту справу.

В тексті постанови йдеться про необхідність «встановити певні факти», що мали місце після відкриття провадження та ніякім чином не стосуються розслідуваної події.

«Будь-якому юристу зрозуміло – це є нонсенс. Очевидно прокурор, якому довелося відновлювати справу, отримав жорстку команду зробити це в будь-який спосіб», – вважає Олександр Кириндась.

Директор «Чернігівської індустріальної молочної компанії» пов’язує дивну поведінку прокуратури зі своєю політичною діяльністю.

«Останні вибори в Чернігові продемонстрували, що влада не зупиниться ні перед чим задля досягнення своєї мети. Чернігівщина перетворюється на полігон для обкатки найбрудніших технологій – від підкупу виборців до використання силових відомств з метою тиску на політичних конкурентів», – сказав Олександр Кириндась.

Він зазначив, що кишенькових прокурорів не боїться: «У минулому я – правоохоронець, боровся з організованою злочинністю. Знаю, що таке ризик і справжня небезпека, тому мене не залякати». Не боїться брутального тиску і незручна для влади «Самопоміч».

«Переслідування опозиції за допомогою силових структур не є новиною. Новина полягає лише в тому, що нова влада використовує найбрудніші технології з арсеналу Януковича. Проте ми не будемо мовчки це сприймати. Я негайно зв’язуюсь с Генпрокурором Луценко, аби він дав оцінку діям своїх підлеглих, та офіційно звертаюсь до міжнародних спостерігачів з цього приводу», – заявив Олександр Кириндась.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук