Бойовикам на Донбасі роздали інструкції про те, як перешкоджати спостерігачам

Бойовикам так званої «ДНР» керівництво роздало пам’ятку про дії на постах та блокпостах, згідно з якою не можна дозволяти спостерігачам спонтанний проїзд, йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на основі інформації, що надійшла станом на вечір 12 травня.

«У своїй штаб-квартирі в підконтрольному урядові м. Соледар (79 км на північ від Донецька) СЦКК передав СММ копію частини пам’ятки, яка, за словами представника Збройних сил Російської Федерації, була видана старшими за рангом членами “ДНР” персоналу на постах та блокпостах, розташованих у непідконтрольних урядові районах Донецької області», – йдеться у ньому.

«Так, згідно із документом, членам “ДНР” наказано зупиняти патрулі СММ і не дозволяти спостерігачам проїзд, якщо вони пересуваються по “незапланованих маршрутах”; не вступати у дискусії з членами патруля СММ, а на будь-які запитання від СММ відповідати: “Я не компетентний давати пояснення”», – уточнила місія.

Як відомо, останнім часом спостерігачі від ОБСЄ стикаються з низкою перешкод. Зокрема, 23 квітня цього року внаслідок підриву на міні автомобіля спостерігачів загинув медик зі США. А на початку травня донецький бойовик вчинив спробу сексуального домагання спостерігачки ОБСЄ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук