Бойовики здаються українським правоохоронцям і дають свідчення (відео)

Розчаровані у злочинному режимі терористичних ДНР та ЛНР бойовики здаються правоохоронним органам України і дають викривальні свідчення злочинної діяльності терористів та російських «кураторів».

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

«До Служби безпеки України добровільно з’явився мешканець Харкова, 1972 р.н. – бойовик терористичної організації т.зв. «ДНР» на прізвисько «Німець». Він розповів, що входив до злочинної групи, яка підпорядковувалась безпосередньо терористу Гіркіну. Улітку  минулого року брав участь у незаконному захопленні адміністративних будівель у Слов’янську, патрулював місто зі зброєю в руках», – йдеться в повідомленні.

З жовтня 2014 року бойовик був одним з представників від ДНР у Спільному центрі з контролю за припиненням вогню. За його словами, розчарувавшись у діяльності ДНР втік та довгий час переховувався від спільників на Харківщині.

За свідченнями колишнього бойовика, згаданий Спільний центр російська сторона використовує для збору розвідданих про дислокацію сил АТО та поширення неправдивої інформації про хід антитерористичної операції. Зокрема, він розповів, що для зриву перемир’я терористи зумисне обстрілювали підконтрольні їм населені пункти, аби звинуватити у цьому українських військових.

Також «Німець» повідомив про факти незаконного перебування на українській території російських військ та російських інструкторів, які проводять вишкіл терористів ДНР.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук