Бойовики ДНР відпустили викрадених журналістів "Донбасу"

У Донецьку терористи відпустили захоплених раніше редактора та кореспондента газети «Донбас».

Про це повідомив «Тиждень.ua».

Як повідомили журналісти видання «Донбас», сьогодні до будівлі редакції під'їхали озброєні люди, частина з яких піднялися в редакцію та про щось говорили з головним редактором газети – Олександром Брижем, який  є головою обласної організації Спілки журналістів України. Після чого редактора разом із кореспондентом газети Андрієм Кривцуном вивезли в невідомому напрямку.

Очевидці повідомили, що частина озброєних терористів «ДНР» залишалися чергувати на першому поверсі будівлі редакції і нікого не пропускали на вулицю і  поверхи будівлі.

Наразі Бриж і Кривцун повернулися до редакції.

Після звільнення Кривцун розповів про деталі «переговорів».

За його словами, представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» вимагають від головних редакторів газети «Донбас» Олександра Брижа і газети «Вечірній Донецьк» Леоніда Лапи зміни редакційної політики.

Терористи висловили редакторам невдоволеність з приводу того, що з їхньої точки зору, в газетах неправильно відображаються події, що відбуваються зараз у регіоні, недостатньо висвітлюється діяльність самопроголошеної республіки.

За словами журналістів газет «Донбас» і «Вечірній Донецьк», вони серйозно побоюються за своє життя.

Журналісти також повідомили, що сьогодні пройдуть збори в трудових колективах, на яких буде вирішено питання про подальше існування газет.

«Або ми закриємо газети, або щось вирішуватимемо з урахуванням ситуації», - кажуть журналісти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук