Бойовики проводять на Донбасі силову мобілізацію, - Тимчук

Терористи на сході України змушують мирних жителів проти їх волі брати у руки зброю та вбивати силовиків.

Про це у коментарі Тиждень.ua розповів координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його словами, завдяки діям СБУ та контррозвідки у багатьох груп терористів виникли проблеми з фінансуванням, тому вони вдаються до силової мобілізації.

"Коли у терористів є фінансовий ресурс, вони проводять набір, вербування серед місцевого населення, а серед місцевих насправді не дуже великий процент населення, які рвуться воювати. Вони не ідейні, але за гроші, враховуючи, що це депресивні регіони, вони здатні брати до рук зброю і працювати з терористами", – пояснив Тимчук. 

"Саме тому вони і вдаються до таких дій. Терористи починають силову мобілізацію, тобто проти волі місцевих чоловіків ставлять до строю. Дають зброю і намагаються "пов'язати їх кров'ю", щоб вони уже не розбігалися", – додав військовий аналітик.

Також, згідно з підрахунками "Інформаційного опору", на Донбасі зараз діють до десяти тисяч терористів.

"Але підрахунки не менш як тижневої давнини. За ці дні кількість постійно зменшується. Деяка частина, особливо це стосується "казаків" відходить до Росії. Це не ротація, просто частина розуміє, що їм тут не подобається і вони хочуть повернутися. Замість них приходять нові, вже менші групи найманців. Це робить важким підрахунок, адже ті території повністю контрольовані терористами", – запевнив Тимчук. 

Секретар РНБО Андрій Парубій 16 червня заявив, що кількість терористів на Донбасі сягає 20 тисяч осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук