Бойовики висунули ультиматум, що загрожує зривом мінських угод, – Безсмертний

Бойовики висунули ультиматум, що загрожує зривом мінських угод, – Безсмертний

Представники окупованих районів Донецької та Луганської областей виставили Україні ультиматум, чим намагаються зруйнувати будь-який подальший діалог. Про це заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний в коментарі «Українській правді».

«Під час роботи підгрупи з політичних питань представниками наших візаві було запропоновано документ, який би я назвав ультиматумом. Він так і був сприйнятий представником ОБСЄ як ультиматум», – сказав він.

Безсмертний зазначив, що в документі найбільш неприйнятним було те, що вони хочуть проводити вибори 18 жовтня і 1 листопада.

«При цьому вони проводять свої вибори, базуючись не на законодавстві України, а на якихось своїх положеннях і правилах», – додав Безсмертний.

«А Україна вже повинна вирішити чотири питання – це ввести в дію закон про особливий порядок місцевого самоврядування, прийняти модальності виборів у редакції, запропонованій представниками окремих районів Донецької і Луганської області, прийняти і ввести в дію закон про амністію і переголосувати Конституцію України в запропонованій ними редакції», – зазначив він.

«Тільки після цього вони дозволять собі, щоб вибори в інших сільських і селищних радах відбулися 21 лютого», – зазначив Безсмертний.

«Хочу наголосити, що все що робилося в групі до цього, робилося, щоб уникнути виборів 18 жовтня і 1 листопада, бо вони фактично руйнують будь-який подальший діалог. Тому українська сторона сприйняла сьогоднішні заяви як ультиматум. Так їх сприйняли і представники ОБСЄ», – пояснив Безсмертний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук