Бойовики здійснили попереджувальні постріли, коли ОБСЄ знайшла їхній танк
В ОБСЄ заявляють, що бойовики здійснили попереджувальні постріли, коли місія виявила танк під маскувальною сіткою в селищі Пікузи (колишнє Комінтернове - Ред.). Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, опублікованому в понеділок, 13 лютого.
«12 лютого, коли спостерігачі зафіксували замаскований танк (невстановленого типу) у підконтрольних «ДНР» Пікузах, вони чули 15–20 пострілів зі стрілецької зброї за 50–100 м від позиції СММ неподалік місця, де стояв танк», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що спостерігачі визначили, що постріли не були спрямовані безпосередньо на них, а мали попереджувальний характер. Після цього інцидентц СММ негайно залишила це місце.
Зазначимо, що 10 лютого бойовики «ДНР» більше години утримували спостерігачів ОБСЄ біля Горлівки.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google