БПП, НФ і «Батьківщина» підписали спільну заяву із закликом до коаліції

Новообрані народні депутати від «Блоку Петра Порошенко», «Народного фронту» та «Батьківщини» закликають до формування широкої коаліції.

Про це йдеться у спільній заяві трьох політичних сил, яке представник партії «Батьківщина» Альона Шкрум оголосила сьогодні у кризовому центрі, передає «РБК-Україна».

«Ми, представники різних політичних сил, обрані народними депутатами України, закликаємо до формування широкої демократичної коаліції, яка об'єднає всіх депутатів, що стоять на патріотичних європейських позиціях», - заявила вона.

Зокрема, в заяві новообраних депутатів висунуті чотири основні вимоги до представників демократичних сил у новій Раді:

1. Коаліція демократичних сил повинна спиратися на цінності Революції Честі – європейський вибір, очищення від корупції, гарантії прав і свобод людини.

2. До складу коаліції не мають увійти депутати, які голосували за «диктаторські» закони 16 січня і заплямовані безпосередньою участю в діяльності режиму Януковича. Такі депутати також не можуть бути обрані до керівних органів нової Верховної Ради.

3. Всі процедури пов'язані з формуванням коаліції і обрання керівництва Ради, повинні бути прозорими і в повній відповідальності з Конституцією України і Регламенту. Ми наполягаємо на персональному та відкритому голосуванні за керівництво Верховної Ради, прем'єр-міністра та склад уряду.

4. Новий уряд має формуватися на засадах професійності, а не за квотним принципом. Кожна кандидатура до складу уряду повинна пройти відкрите обговорення між членами коаліції. Члени уряду повинні бути готові взяти відповідальність за рішучі реформи.

Зазначається, що заяву підписали: Сергій Висоцький («Народний фронт»), Ігор Жданов («Батьківщина»), Світлана Заліщук («Блок Петра Порошенка»), Сергій Лещенко («Блок Петра Порошенка»), Ігор Луценко («Батьківщина»), Мустафа Найєм («Блок Петра Порошенка»), Олексій Рябчин («Батьківщина»), Вікторія Сюмар («Народний фронт»), Олександр Черненко («Блок Петра Порошенка»), Альона Шкрум («Батьківщина»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук