Брати Дубневичі задекларували на двох понад ₴700 млн готівкою

Ярослав Дубневич показав колекцію картин Труша і Новаківського

СуспільствоЮлія Костюк, 30 жовтня 2016175018
Ярослав і Богдан Дубневичі у сесійній залі Верховної Ради

Народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі вказали у своїх електронних деклараціях значні суми готівкових коштів у різній валюті. Загалом на двох брати-нардепи від Львівщини тримають у готівці понад півмільярда гривень (578,4 млн грн), а з врахуванням готівки, задекларованої дружиною Богдана Дубневича – понад 715 млн грн.

Про це свідчать дані електронних декларацій народних депутатів від БПП Ярослава та Богдана Дубневичів за 2015 рік. Так, Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн USD, 5 млн грн та 2,78 млн євро готівкових коштів (286,3 млн грн). Натомість, Богдан Дубневич у готівці тримає лише долари – $11,5 млн (292,1 млн грн). Дружина останнього Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

На банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми. Богдан Дубневич  має 10,4 млн грн, а молодший Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

Додамо, на Богдана Дубневича та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об‘єктів нерухомого майна. Ярослав Дубневич із сім’єю володіють 273 об’єктами нерухомості. Крім того, Дубневич-молодший задекларував 51 об’єкт незавершеного будівництва.

Кожен з братів задекларував також по колекції дорогих швейцарських годинників, а Ярослав Дубневич – збірку творів українського живопису, що включає у себе, зокрема, дві картини Олекси Новаківського, 18 полотен Івана Труша і 14 картин Сергія Васильківського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук