Бренд «Ukraine Now» здобув престижну дизайнерську нагороду в Німеччині

СуспільствоЮрій Братюк, 16 серпня 20182460
Бренд «Ukraine Now» здобув престижну дизайнерську нагороду в Німеччині
Бренд «Ukraine Now» є розробкою дизайнерського агентства Banda Agency

Бренд «Ukraine Now», який є розробкою команди українських дизайнерів, отримав у Німеччині нагороду «Red Dot», одну з найпрестижніших у світі дизайну.

Про це у своєму Twitter повідомив прем’єр міністр України Володимир Гройсман, який привітав з перемогою дизайнерське агентство Banda Agency.

«Ми отримали так багато заявок: у 2018-му це понад 8 тисяч заявок від 45 країн. Тому ви маєте дуже пишатися, вигравши «Red Dot» за свою роботу. Проект «Ukraine Now» переконав журі премії, і я дуже рада, що це добре виконаний брендинг для цілої країни», - розповіла виданню «The Village» Луїза Мілк, очільниця премії «Red Dot».

Нагадаємо, що Кабінет міністрів на засіданні від 10 травня затвердив бренд України «Ukraine NOW» для її популяризації у світі. Цей бренд може використовуватися в зовнішній рекламі і пресі; також розроблено мобільний додаток, який допоможе іноземцям познайомитися з Україною.

«Red Dot Design Award» - щорічна нагорода у галузі дизайну, яка вручається інститутом Центром дизайну, що знаходиться у місті Ессені (Німеччина). Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук