Британський інженер створює мініатюрних роботів для дослідження диких тварин

СвітРоман Ганкевич, 26 лютого 20173510
Британський інженер створює мініатюрних роботів для дослідження диких тварин
Мініатюрні роботи вміють приймати різні пози, рухатися і навіть імітувати звуки інших звірят

Для спостереження за дикими тваринами інженери створюють спеціальних роботів, замаскованих під тих звірів, до яких дуже непросто підібратися.
Про це повідомляється на америкакнському освітньому каналі PBS.

Як зазначається, роботів-шпигунів створюють максимально правдоподібними, щоб дикі тварини не запідозрили підміни і не втекли від камери, схованої в очах ляльки. Фахівці з виготовлення таких механізмів ретельно вивчають поведінку і моторику тварин в природних умовах. Це робиться з метою максимально точного відтворення рухів, якими наділяють робота.

На каналі телепередачі PBS опубліковане невелике відео, в якому продюсер програми Spy in the Wild Філіп Дальтон розповів своїм глядачам про роботів інженера Джона Нолана.

Отримані в результаті роботи-тварини вміють приймати різні пози, рухатися і навіть імітувати звуки інших звірят.

Виробництвом роботів зайнялися фахівці політехнічного університету Луїзіани з кафедри робототехніки. Щоб домогтися більшої схожості, зовнішність штучних тварин відтворювали дуже ретельно. Рухливість і гнучкість механічного скелета забезпечують шарніри і мініатюрні електроприводи, а тіла роботів зроблені з синтетичного водонепроникного матеріалу. Тепер електронні тварини можуть плавно і дуже реалістично рухатися і шпигувати за своїми «родичами» з плоті і крові, не викликаючи при цьому підозр.

Також зазначають, що такі роботи управляються дистанційно з відстані до 500 метрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук