Британський міністр пообіцяв посприяти в пом’якшенні візового режиму для України

Державний міністр Великобританії з питань Європи та Америки Алан Дункан

Державний міністр Великобританії з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити у своїй країні питання про пом’якшення візового режиму для українців.

Британський дипломат розповів в інтерв’ю «Європейській правді», що дізнався про проблеми з видачею віз для громадян України.

«Погоджуся, що візовий режим, який зараз діє, незадовільний. Чудово розумію, що декого в Україні нинішній стан дуже засмучує», – сказав Дункан за підсумками візиту до Києва.

«Я почув про конкретні випадки, коли люди платили за швидку візу, але не отримували її у швидкі терміни. Я чув, наскільки люди незадоволені візовими зборами. І я розумію, що особливо гострим це відчуття стало зараз, коли Україна отримала візову лібералізацію з країнами Шенгену, і Британія на цьому тлі має не дуже добрий вигляд», – заявив він.

Британський міністр повідомив, що питання пом’якшення візової політики буде обговорюватися в уряді.

«Можу запевнити: я почув цей дуже чіткий і голосний сигнал. І також можу запевнити, що я обговорюватиму це на найвищому рівні, щойно повернуся з України», – пообіцяв дипломат.

Він не повідомив про терміни та суть імовірного пом’якшення. Дункан зазначив, що це питання перебуває в компетенції британського міністерства внутрішніх справ.

Водночас він заперечив можливість відкриття британського візового офісу в Україні у найближчому майбутньому.

«На даний момент у нас немає планів створювати такий центр в Україні та для українців», – сказав він.

Зазначимо, наразі усі паспорти громадян України, що подаються на британську візу, надсилаються на опрацювання до Варшави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук