<

Британський суд не задовольнив позов «Роснефти» про скасування санкцій ЄС

СвітРоман Ганкевич, 28 листопада 20142050
Британський суд не задовольнив позов «Роснефти» про скасування санкцій ЄС
фото РБК
Британський суд не задовольнив позов «Роснефти» про скасування санкцій ЄС

Адміністративний суд Лондона, який входить до Верховного суду Британії, не задовольнив позов «Роснефти» про скасування санкційного наказу ЄС, який почне діяти на території країни вже найближчим часом.

Про це в п'ятницю, 28 листопада, повідомляє РБК.

 «Роснефть» виступила в суді проти Міністерства фінансів Великобританії і вимагала розглянути санкційний наказ, який почне діяти в країні з 29 листопада. Він вводить штрафи і позбавлення волі за порушення на території Британії санкцій Євросоюзу проти нафтової компанії, які ЄС запровадив у вересні.

 «Ми вітаємо рішення Високого суду. Міністерство змушене відмовитися від подальших коментарів напередодні повноцінного судового розгляду справи в наступному році », - повідомили в Міністерстві фінансів.

«Роснефть» на суді заявляла, що санкційний наказ «пронизаний невизначеністю», точно так само, як і санкції ЄС. Так, наприклад, не визначені однозначно категорії «арктичний», «глибоководний» і «сланцевий нафтовий проект». Крім того, адвокати «Роснефти» заявили, що до кінця нерозуміють що мається на увазі під Арктикою – зона в межах Північного полярного кола, чи тільки арктичні моря.

Нагадаємо, у вересні ЄС заборонив надавати компанії послуги в галузі розвідки і видобутку нафти на глибоководних, арктичних і сланцевих родовищах в Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук