Будівельна компанія отримає компенсацію через незаконне рішення Жовківської міськради

ЕкономікаО.Г., 13 червня 20140

«Будівельна фірма "Жовква ЛТД"» отримає від Жовківської міськради 32,6 тисяч гривень, які фірма втратила через незаконне рішення мерії. Так 3 червня вирішив Господарський суд Львівської області.

У 2009 році Жовківська міськрада своїм рішенням дозволила фірмі «Жовква ЛТД» виготовити містобудівне обгрунтування для будівництва багатоповерхових будинків на вулиці Дорошенка у Жовкві. На підставі рішення фірма витратила кошти, укладаючи договори та отримуючи різноманітні висновки, аби розпочати будівництво.

Однак у кінці 2012 року рішення Жовківської міськради було визнане судом нечинним, оскільки будівництво на вулиці Дорошенка суперечило генплану міста. Через це фірма попросила суд стягнути з міськради відшкодування у розмірі 70 тис. грн.

Суд вирішив, що саме з вини Жовківської міської ради фірма не змогла збудувати багатоквартирні житлові будинки та понесла відповідні витрати. Однак задовольнив позовні вимоги лише частково, а саме вирішив стягнути витрати на виготовлення документів – 28,4 тис. грн та  витрати на оплату праці – 4,2 тис. грн.

Власниками ТОВ «Будівельна фірма "Жовква ЛТД"» є Степан та Микола Лесько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук