Бурштинська міська лікарня щороку модернізовується

Суспільство22 вересня 2016, 16:30 386 1

Ще у 2012 році у Бурштині за участі представників міської влади, громадських організацій та компанії ДТЕК було підписано Стратегію соціального партнерства. Одним з головних напрямів, у який зроблено найбільше інвестицій, став розвиток охорони здоров’я. Відтоді щороку  Бурштин отримує кошти на модернізацію міської лікарні.

Головна мета цієї програми – забезпечити мешканців міста доступом до якісних медичних послуг. Адже до недавнього часу для того, щоб зробити певні аналізи чи провести обстеження, їм доводилось їздити в обласний центр. Сьогодні ситуація з медичним обслуговуванням у Бурштині відчутно покращилась.

«На міську лікарню Бурштина компанією ДТЕК було виділено більше 7 мільйонів гривень. В цьому році ми інвестували кошти в ліфт для важкохворих, який є надзвичайно важливим для лікарні та її пацієнтів, та в лабораторію, яка допоможе мешканцям Бурштина  більше не їздити  у Івано-Франківськ, а здавати широкий спектр аналізів у себе в місті», – зазначила керівник департаменту сталого розвитку компанії ДТЕК «Енерго» Вікторія Гриб.

Для модернізації системи охорони здоров’я у Бурштині зроблено дуже багато. Одним з головних здобутків програми стало придбання  реанімобіля для Бурштинської міської лікарні. Окрім того, компанією ДТЕК було придбано комплект лапароскопічного обладнання для застосування у загальній хірургії та гінекології, діагностичний автоматизований комплекс, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, реєстратори добової ЕКГ по Холтеру з програмним забезпеченням, 6-ти канальний електрокардіограф. І це далеко не повний перелік обладнання, яке допоможе лікарям проводити діагностику та лікування мешканців Бурштина!

За словами заступника головного лікаря з медичної частини Оксани Савчин, обладнання, яке закупило ДТЕК, дасть змогу проводити сучасні операції та покращить надання першої медичної допомоги жителям міста.

Важливо те, що компанія ДТЕК інвестує кошти не лише у галузь охорони здоров’я. З 2012 року фінансова допомога надається також в інших напрямках:  енергоефективність, поліпшення бізнес-середовища, підвищення активності громади та соціальна інфраструктура. 

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук