Бюджет Львова мають прийняти сьогодні, аби лікарі і вчителі отримали зарплати, – мерія

Міський бюджет Львова на 2015 рік має бути прийнятий якнайшвидше, щоб не виникло проблем з отриманням трансфертів та субвенцій для медичної й освітянської галузі, а відповідно, з виплатою зарплат вчителям і лікарям. Про це заявив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Відповідно до нової редакції бюджетного кодексу (стаття 77), як нагадав Олег Іщук, передає прес-служба ЛМР, у двотижневий строк з дня офіційного опублікування закону про бюджет, міськрада приводить обсяги медичної і освітньої субвенції у відповідність із законом про державний бюджет України. Бюджет був опублікований 31 грудня 2014 року. 

«Прийняття бюджету міста – це одна з умов отримання субвенцій. Якщо місто сьогодні не прийме бюджет Львова на 2015 рік, то під великим питанням буде можливість отримання трансфертів та субвенцій. Відповідно, вчителі та лікарі можуть не отримати зарплату», – наголосив посадовець. 

Нагадаємо, 14 січня виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про міський бюджет м. Львова на 2015 рік». Сьогодні це питання виносять на розгляд сесії ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук