БЮТ наполягає на судовому засіданні у прямому ефірі
Сьогодні, 16 лютого, о 16:00 до Вищого адміністративного суду України буде передано позовну заяву кандидата на посаду президента Юлії Тимошенко щодо незаконності протоколу Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів виборів глави держави.
Юлія Тимошенко заявила, що особисто виступатиме суб’єктом позовного процесу і назвала провокаціями з боку Партії регіонів повідомлення про те, що депутат від БЮТ Віталій Барвіненко нібито подав скаргу до ВАСУ щодо скасування результатів виборів президента України, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тимошенко.
Крім того, команда кандидата на посаду Глави держави наполягає на тому, щоб позов Юлії Тимошенко розглядався повним складом суддів Вищого адміністративного суду.
"Ми виступаємо категорично проти будь-якого тиску на суд і вважаємо, що тільки повний склад ВАСУ, попри всі ті проблеми, які є в цьому суді, все ж таки можуть дати шанс суспільству на об’єктивний розгляд справи", - заявив керівник Центрального виборчого штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов.
Тимошенко також виступає за відкритий розгляд її позову про незаконність протоколу ЦВК щодо встановлення офіційних результатів виборів.
"Одним з перших клопотань, які будуть внесені нашою стороною, Юлією Тимошенко, це клопотання щодо публічності розгляду цього питання, а саме клопотання, щоб розгляд відбувався в прямому ефірі", - заявив Олександр Турчинов.
"Ми сподіваємося, що Вищий адміністративний суд обов’язково задовольнить це клопотання для того, щоб вся країна могла почути аргументи, могла почути і побачити позицію", - пояснив керівник штабу.