Бжезінський: Нинішній Путін – це анахронізм

СвітМарта Кривецька, 28 травня 201211256
Збігнєв Бжезінський

Президент РФ Володимир Путін жалкує, що нинішня Росія вже не є імперською і вже не є Радянським Союзом, і абсолютно серйозно говорить про те, що хотів би це змінити. На цьому наголосив аналітик, колишній радник з питань національної безпеки американського президента Картера Збігнєв Бжезінський.

«Загалом нинішній Путін – це анахронізм», – стверджує відомий науковець. Його влада не буде повторенням епохи Сталіна чи Брежнєва, тому що в країні все ж таки відбуваються зміни.
 «Під цим поверхневим політичним феноменом, який Путін проектує, і котрий домінує, все ж таки відбуваються зміни. Цей процес перш за все – і це дуже важливо – включає появу нового середнього класу, не в усіх містах, однак у головних великих містах Росії. Цей новий середній клас має інше поняття ідентичності, що дуже відрізняється від поглядів традиційного середнього класу в Росії. Ця ідентичність є міжнародною в поглядах та особистому досвіді», – зазначає аналітик.
 Експерт зазначає, що, спостерігаючи за Росією вже тривалий час і відвідуючи її іноді, дивується тому фактові, що вперше в російській політичній історії немає елементу страху, особистого страху, і це щось нове», – зауважує він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук