Change your world: ребрендинг компанії Avalon

Change your world: ребрендинг компанії Avalon
Avalon

Один із лідерів ринку нерухомості Львова, інвестиційно-девелоперська компанія Avalon, проводить ребрендинг. У концепцію оновленого бренду закладена ідея модернізації та перезавантаження бізнес-процесів.

На першому етапі змінилася візуальна айдентика бренду. Графічне виконання нового логотипа відображає сучасний та інноваційний характер діяльності компанії у поєднанні з її естетичною та дизайнерською складовими. Проєкти компанії Avalon неодноразово здобували першість у міжнародних конкурсах архітектури.

Новий логотип побудований на основі лаконічних та чітких геометричних форм, які підкреслюють впевненість та фундаментальність компанії-лідера.

Зміни торкнуться усіх каналів комунікації, зокрема соціальних мереж, візуальний вигляд яких вже оновився. Робота триває і над сайтом компанії. Навігація і подача інформації стане більш зручною для користувача.

За словами генерального директора компанії Avalon Дмитра Палієнка, ребрендинг для нас – це не просто зміна візуального стилю, це перехід на новий рівень стратегії і бізнес-планування, а також переорієнтація на бізнес- та преміум-сегменти нерухомості. Потужний бренд, яким володіє Avalon, повинен передавати сильний характер та бачення компанії, що розвиває архітектуру міста. Зараз Avalon має величезний потенціал. Сформована сильна команда, готова комплексно вирішувати будь-які завдання і реалізовувати поставлені цілі. За своїм характером ми – лідери і змінюємося для того, щоб вести за собою та відповідати викликам часу. Попереду багато планів, цікавих і масштабних проєктів.

Сьогодні Avalon – це 5 років успішного досвіду на ринку нерухомості і 6 реалізованих житлових комплексів: Avalon Garden, Avalon Comfort, Avalon Lux, Avalon, Avalon Light, Avalon 2Day. Також зданий в експлуатацію проєкт комерційної нерухомості – ТЦ New Point, що забезпечив комфортне проживання та відпочинок жителям сучасного житлового кварталу Avalon неподалік центральної частини міста.

Ще 7 проєктів житлових комплексів перебувають на етапі активного будівництва чи оформлення права власності: Avalon, Avalon 37, Avalon Time, Avalon Flex, Avalon Holiday, Avalon Zelena St. та Avalon Up.

Адреси центрів продажу компанії
[email protected]
пр. В. Чорновола, 18 (поряд з McDonald's);
пр. Червоної Калини, 60.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук