Частина перинатального центру на Вашингтона запрацює до кінця року

Головні новини Львова 13.10Вікторія Іваскевич, 13 жовтня 2017, 18:53 1384 0
дивіться також

За два місяці Львівський обласний перинатальний центр прийме перших породіль. До кінця року обіцяють відкрити адміністративний та акушерський корпуси.

Ще 50 додаткових місць для майбутніх мам. На реконструкцію його закрили ще у 2013 році і лише зараз готують до здачі два перші корпуси довгобуду. Там облаштують палати, операційні та діагностичний центр.

«Це є пологове відділення і адміністративне відділення, де знаходяться лабораторії, рентген-кабінет. Без цього працювати просто не можливо. Але без гінекології також неможливо працювати», ‒ каже лікар-неонатолог Львівського перинатального центру Ярослава Редик.

Тож наразі не знають, куди жінок кластимуть на збереження. А от оперувати та приймати пологи у новому корпусі зможуть. Тут для майбутніх мам буде близько півсотні місць. Працюватиме і реанімація новонароджених. У приміщеннях зробили ремонт, на черзі ‒ освітлення, каналізація, водопостачання та опалення.

«В нас внутрішні мережі частково готові, до 24-го числа будуть повністю готові, щоб ми могли подати сюди нормально тепло», ‒ повідомив т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Олег Пелих.

Персонал, кажуть, вже готовий. Законсервоване обладнання також чекає на складах.

«Певна, невелика кількість обладнання, закуплена ще в 2013 році, також на зберіганні, на складах. Все це зараз у розпорядженні управління капітального будівництва і ще зараз вони працюють. Можливо, вже оголосили торги на придбання обладнання нової частини десь в межах 50-ти мільйонів гривень», ‒ розповідає директорка обласного департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак.

Цього року на ремонт з обласного та державного бюджету витратили 70 мільйонів гривень. Тепер шукатимуть кошти на решту закладу.

«Зараз ми знов звернемося в уряд і скажемо: це будова номер один для нас, для Львівської області, ви нам допоможіть. А ми з обласного бюджету теж виділимо певну суму грошей, це буде правильно, це буде чесно», ‒ каже заступник голови Львівської облради, Володимир Гірняк.

Сам ж центр розраховано на більш як двісті ліжкомісць. До реконструкції у центрі народжували близько 70 % львів'янок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук