Частина "Нашої України" не голосувала за бюджет, бо він непристойний

26 грудня 20083340

“Ситуація з урядовим проектом бюджету проглядається досить непристойна, оскільки побудовано цей бюджет на нереалістичних показниках. Крім того, у даному бюджеті передбачені кошти тільки на видатки на зарплати і на захищені статті бюджету, і зовсім не передбачено реальних коштів на оздоровлення. Ми не хочемо брати на себе відповідальність за “бюджет обману”. Про це заявила народний депутат, член депутатської групи “За Україну!”, заступник голови парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Ксенія Ляпіна, - інформує прес-служба НСНУ.

“Ми мусимо розуміти, що коли будується бюджет на нереалістичних показниках, ніякого виходу з кризи не буде”, - зауважила політик. На її переконання, “уряд має перепрацювати бюджет, дати реальний бюджет, врахувати реальні цифри і макроекономічні показники”.

“Ми хочемо побачити реалістичний бюджет”, - наголосила Ляпіна і додала, що “той бюджет, який нам зараз пропонують, ще більше погіршить ситуацію в країні”.

“Заклики окремих політиків, щодо того, аби прийняти зараз такий бюджет, а потім його доопрацювати, є недоречними, адже під гаслами наступного доопрацювання було прийнято бюджет 2008 року. В результаті поганий бюджет призвів до негативних наслідків. Таку схему ми вже проходили”, - зазначила Ляпіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук