Чехія частково відновила видачу робочих віз для українців

СвітАндрій Стець, 24 травня12300
На території Чехії зможуть подати заяву на продовження тимчасового проживання студенти та їхні родичі, які зараз живуть там

Чеські диппредставництва в Україні відновлюють прийом заявок на видачу віз для окремих працівників з України. Про це інформує «Європейська правда» з посиланням на прес-службу МЗС Чехії.

Як повідомляється, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові розпочало приймати візові анкети та документи в п'ятницю 22 травня. Посольство Чехії в Києві відкриє консульський відділ з наступного тижня.

Основна увага буде приділена видачі сезонних робочих віз, повідомили у відомстві.

Висококваліфікований персонал, такий як працівники сфери охорони здоров'я, соціальних служб та науковці, також можуть подати заявку на отримання візи.

«Після серії переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Мета полягає у тому, аби допомогти чеській системі охорони здоров'я та сільському господарству, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону», – зазначив очільник МЗС Чехії Томаш Петршичек.

Також на на території Чехії зможуть подати заяву на продовження тимчасового проживання студенти та їхні родичі, які зараз живуть там.

Подача документів за допомогою візових центрів в Україні поки не можлива, тому що центральні органи української влади в зв'язку з епідеміологічною ситуацією поки не дали дозвіл на відновлення їх роботи, додали у міністерстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук