Чехія збільшила квоту на працевлаштування українців

Кількість дозволів для нових працівників, які можуть впродовж одного року працювати в цій країні, збільшили до 40 тис.

Чехія прагне працевлаштувати у себе більше українців

Уряд Чехії подвоїв річні квоти з прийому трудових мігрантів з України. Відтепер працювати у цій країні матимуть змогу ще 40 тис. українців. Про це повідомив 3 червня міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршічек, інформує «Радіо Прага».

«Якщо досі кількість нових працівників, які могли впродовж одного року приїхати для працевлаштування в Чехії, становила 19,6 тис., то тепер їхню кількість збільшили до 40 тис. осіб», – йдеться в повідомленні.

На засіданні уряду також схвалили пропозицію про збільшення кількості заяв, які може прийняти консульство Чеської Республіки у Львові, в межах особливого режиму для кваліфікованих робочих ресурсів з України. Також урядовці ухвалили «Особливий порядок для українських працівників сільськогосподарської та харчової промисловості».

Раніше МЗС Чехії вже вказувало у документах, поданих до уряду, що обсяги дозволів на роботу, що виділяються в межах «Проекту Україна» є недостатніми, а термін очікування подання документів на «робочу карту» перевищує 80 днів, тому близько 20% українців відмовляються від наміру поїхати на роботу в Чехію. Згідно з Чеської економічної палати, термін очікування на документи в консульстві Чеської Республіки у Львові становить 105 днів.

Відповідно до даних Мінпраці Чехії, наприкінці 2018 року в країні були працевлаштовані понад 121 тис. громадян України, що становило понад 20% від загальної кількості працюючих в республіці іноземців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук