Через долар військові аптечки волонтери купують за вдвічі більшими цінами

Головні Новини за 26 лютогоІрина Папірник, 26 лютого 2015, 18:23 578 0

Валютні перипетії в країні вплинули і на військове життя. Львівські волонтери скаржаться на космічні ціни, за якими їм доведеться закуповувати складники персональних аптечок.

У стислі терміни вони мають передати на полігон близько 5 тисяч такого спорядження. Більшість медикаментів можна придбати лише за кордоно і то за «грубі» гроші. До прикладу, кровоспинне, турнікет або джгут та бандаж – за все це треба викласти в середньому 35 доларів.

До нового року такі аптечки коштували 1700 гривень, а нині – майже 4 тисячі. І це ще не кінець, запевняють волонтери. Тому вирішили, що будуть економити.

«Першочергово забезпечувати аптечками ми будемо тих, хто вже є на передовій, і тих, хто, ми точно знаємо, йде на передову. Ми прийняли рішення, щоб аптечки комплектучі, де є «Целокс», робитимемо для розвідки, для снайперів, для корегувальників вогню», – розповіла волонтер Лілія Бойко.

Зіткнулися волонтери і зі ще однією проблемою. Координатор збору для військових ГІ «Допоможи фронту» Люба Возняк розповіла, що вони терміново планували купити оптичний приціл. На ринку за кордоном його вартість 1130 доларів. Зрозуміло, продавці в Україні за нього захотіли отримати гроші лише у валюті. Ті ж, хто допомагає військовим, приносять зазвичай гривні. «Відповідно, ті гривні, які ми назбирали на початку – це була одна сума, тепер же це інша сума і в результаті ми втратили три тисячі гривень», – додала волонтерка Люба Возняк.

Скаржаться волонтери й на те, що громада міста про них забуває. Люди дедалі менше наповнюють волонтерські скриньки пожертвами.

Банківські реквізити, куди охочі допомогти можуть перерахувати кошти:

БФ «Конкорді» МФО 325365 ПАТ «Кредобанк» рз/р 2600101590390 ЄДРПОУ 39582645

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук