Через Керченську протоку тимчасово не переправлятимуть потяг Москва-Сімферполь

СвітЛюбко Петренко, 11 серпня 201411501
Через Керченську протоку тимчасово не переправлятимуть потяг Москва-Сімферполь

Прямі потяги Москва-Сімферополь і Сімферополь-Москва не будуть переправляти з 12 до 31 серпня через Керченську протоку. Про це повідомив речник російської АНО «Єдина транспортна дирекція». Він пояснив таке рішення необхідністю ліквідувати шалені автомобільними черги на пором.

Це рішення було озвучено на робочій нараді щодо поліпшення роботи Керченської переправи. зазначив, що пороми вже не справляються з

«Ми насилу справляємося з великим потоком відпочивальників, котрі їдуть до Криму. А вже через кілька днів ще складніша ситуація прогнозується у зворотному напрямку. Тому  для перевезення особового транспорту необхідно додатково задіяти залізничні пороми і переглянути логістику доставки пасажирських поїздів Сімферополь - Москва і Москва - Сімферополь, під які у нас задіяні два пороми», - заявив заступник міністра транспорту Росії Віктор Олерський.

З 12 серпня потяги довозитимуть пасажирів до граничних станцій Керченської переправи, після чого пасажирів висаджуватимуть з вагонів. Вони переправлятимуться через протоку і продовжуватимуть поїздку в потязі, який чекатиме на іншому боці переправи. Пороми, які раніше здійснювали доставку вагонів, тепер задіють під перевезення особистого автотранспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук