<

Через новації Державіаслужби Wizz Air погрожує залишити Україну

ЕкономікаО.Г., 24 листопада 20144050

Прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття «Візз Ейр Україна».

Про це в коментарі «ЛІГАБізнесІнформ» заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш.

Він зазначив, що авіакомпанія збирається оскаржувати цей документ.

«Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими», – підкреслив він.

За словами Буша, цей документ суперечить нормам відкритого ринку. «Влада говорить про прозорі та чіткі правила отримання призначень, але документ йде в розріз з ними», – зазначив він.

За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила і умови для авіаперевізників в порівнянні з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь очікувала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, враховуючи те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба.

Нагадаємо, 13 листопада Міністерство юстиції України зареєструвало новий порядок призначень на маршрути, розроблений Державіаслужбою, яку очолює колишній топ-менеджер «МАУ» Денис Антонюк.

Прогнозується, що новий порядок спричинить фактичне закриття неба України для нових українських авіакомпаній на найближчі роки, а також неможливість більшості діючих гравців отримати права на польоти за новими маршрутами. А найбільша авіакомпанія України «Міжнародні авіалінії України» отримає абсолютну конкурентну перевагу при призначенні на нові маршрути. За даними ЗМІ, МАУ контролюється олігархом і губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук