У Львові понад 60 машин очищають вулиці від снігу

Через погодні умови дороги посипають піском

СуспільствоМар'яна Вербовська, 13 листопада 201615120
У Львові понад 60 машин очищають вулиці від снігу
Мешканців міста просять не паркувати машини у недозволених місцях, аби не створювати перешкод у роботі комунальної техніки

Як повідомили на «гарячій лінії» міста, станом на ранок для посипання доріг комунальні служби використали майже 600 кубічних метрів піскосуміші. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

У Галицькому районі до механізованого прибирання було залучено 2 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач. Використано 75 кубічних  метрів піскосуміші. У Франківському – 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори. Використано 100 кубічних  метрів піскосуміші. У Залізничному районі – 2 грейдери, 4 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 3 трактори. Використано 90 кубічних  метрів піскосуміші.

Синоптики прогнозують снігові опади протягом дня/фото Олега Кохана

У Шевченківському районі – 3 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори. Використано 48 кубічних  метрів піскосуміші. У Личаківському районі – 4 підмітальні машини, 7 піскорозкидувачів, 1 навантажувач, 4 трактори, використано 100 кубічних  метрів піскосуміші. У Сихівському районі – 2 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач, 6 тракторів. Використано 170 кубічних  метрів піскосуміші.

Також на «гарячу лінію» міста надійшло одне звернення про падіння дерева на вул. Пасічній, 62а. Комунальники вже виїхали на місце.

Синоптики прогнозують снігові опади протягом дня. Відтак, мешканців міста просять не паркувати машини у недозволених місцях, аби не створювати перешкод у роботі комунальної техніки. Усіх просять бути максимально обережними і без необхідності не виїжджати власним транспортом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук