Через помилку геодезистів вартість будівництва амфітеатру в Східниці зросла вдвічі

ЕкономікаН.О., 29 вересня 20155500

Вартість будівництва відпочинкового комплексу Східниці зросла з 3,9 млн грн до 7,4 млн грн через необхідність додаткових робіт, про які не знають у селищній раді.

Як повідомляють «Наші гроші.  Львів», селищна рада замовила додаткові роботи для будівництва багатофункціонального відпочинкового комплексу (амфітеатру) у рівненського підприємства «ДОЦ УБ РАЕС» на суму 2,32 млн грн. При цьому в сільській раді не змогли пояснити про які саме роботи йдеться. А в тендерній документації їх необхідність обґрунтована «невідповідністю геодезичної зйомки фактичному розташуванню будівельного комплексу».

Протягом кількох днів журналісти намагались дізнатись в селищній раді про причини даної невідповідності, однак, безрезультатно. Спеціаліст Східницької селищної ради Леся Ступак лише запевнила, що проведення додаткових робіт є  «обґрунтованим і узгодженим».

Цікаво, що влітку недобудований амфітеатр вже відкрили у рамках святкування 500-річчя курорту та фестивалю «Східницьке літо». Як повідомляв ZAXID.NET, амфітеатр  у Східниці розрахований на 500 місць, з  великою сценою, майданчиком для танців та можливістю облаштувати тут ковзанку. Його будівництво на 90% фінансувалось грантовими коштами ЄС, у рамках програми транскордонного співробітництва країн Карпатського регіону. Ще 10% - бюджетні кошти.

ТОВ «ДОЦ УБ РАЕС» засноване у 2005 році. На сьогодні власниками підприємства є Галина та Григорій Охрімчуки. Відомо лише про ще один тендер, в якому перемогла дана компанія – це реконструкція будівлі під військовий штаб за 2,3 млн грн від Рівненської АЕС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук