Через поведінку Росії країни Заходу змушені збільшувати витрати на оборону, - НАТО

СвітВолодимир Пиріг, 23 листопада 20141130

Заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу звинуватив Росію в порушенні міжнародного порядку і назвав це причиною для нарощування військового потенціалу західного альянсу.

«Росія користується правовим статусом держави, але використовує прикриття недержавних суб'єктів для підриву суверенітету свого сусіда — України», - написав він в субот, 22 листопада, в Twitter, передає «Інтерфакс-Україна».

«Російська гібридна війна — це військове залякування в поєднанні з замаскованим вторгненням, прихованими поставками зброї, економічним шантажем, дипломатичним лукавством і дезінформацією», - констатував він.

«До тих пір, поки Росія відмовляється дотримуватися міжнародного права і прагне підірвати міжнародний порядок, Захід повинен збільшувати (оборонні) витрати», - наголосив заступник генсека НАТО.

«Для боротьби з недержавними суб'єктами, такими як ІДІЛ (Ісламська держава Іраку і Леванту), важливо зміцнювати місцеві сили, тому НАТО активізує зусилля з нарощування оборонного потенціалу. Одна зі складових частин зміцнення потенціалу безпеки — це поліпшення ситуації в галузі прав людини. Неурядові організації є незамінними партнерами в цій роботі», - вважає Вершбоу.

За його словами, Росія зараз «систематично руйнує» створені великими труднощами європейські політичні рамки.

«Неприйнятна поведінка Росії вимагає, щоб Захід незмінно слідував своїм принципам, підвищував ціну, яку доводиться платити за агресію, зміцнював Україну», - наголосив Александр Вершбоу, заступник генсека НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук