Через примусове виселення львів`янка погрожувала самогубством

Головні новини за 23.06Ірина Ващишин, 23 червня 2015, 19:52 2471 0

Під час примусового виселення з квартири на вул. Хорватській у Львові жінка погрожувала самогубством. Стоячи на сходах, вона обіцяла перерізати ножем зап`ястя, якщо хтось до неї наблизиться.

Державні виконавці намагалися виселити Галину Просолович з помешкання, у якому вона жила майже від народження. Вимагає цього її двоюрідна сестра, яка зараз має на руках заповіт на згадану квартиру. Кожна із жінок вважає себе потерпілою стороною. А судова тяганина між сім`ями триває роками.

Уже вкотре Галину намагалися виселити з квартири її покійної тітки. «Мені було десять місяців, коли померла моя мама і її рідна сестра взяла мене на виховання. Ми з нею прожили все життя, вона 12 років була лежача, я її доглядала до смерті. А та Напольська взагалі в хату не приходила. А як тітка померла, то виявилось, що в них на руках заповіт. А сьогодні що ми пережили! Нас пшикали перцевим розчином, дітям очі позапшикували. Вона якихось бандитів привела. В мене дитина – 19 років, його колеги по 16-18 років. Вони їх лупили. Знущалися над ними!», – розповіла Галина Просолович.

Тим часом у її двоюрідної сестри – заповіт на квартиру, який тітка склала, допоки Галина була на заробітках, стверджує Лідія Напольська, яка вимагає звільнити помешкання.

«Вона просто приїхала з Москви, виламала двері і вселилася. Разом вони проживали. Тітці вона створила нестерпні умови для проживання. Зараз вона до хати не впускає, людей обливає бензином. Сьогодні людей обливала кислотою», – розповіла Лідія Напольська.

Та є ще одна обставина. Сина Галини Просолович, з її слів, ще на початку 1990-х років неправдивим шляхом родичі виписали з квартири. І саме зараз їй це вдалося довести. Тому напередодні вона звернулась через свого представника із заявою до суду. Відтак виселення мали б призупинити.

«Але суд відмовив мені у видачі ухвали на пред`явлену заяву про забезпечення і таким чином не зупинив виконавчих дій, тобто виселення дитини», – повідомила представник Галини Просолович Олена Кольба.

Втім, судовиконавці запевнили: про заяву до суду їм нічого не відомо і всі підстави для виселення є.

«Рішення набрало законної сили, було в апеляції, апеляція лишила в силі рішення першої інстанції і на даний час воно набрало законної сили, не є оскаржене і підлягає примусовому виконанню», – констатував державний виконавець Ростислав Слесарчук.

Проте, зважаючи саме на загрозу самогубства, процедуру виселення і справді довелось призупинити. А кожна зі сторін тим часом міркує, як же вчинятиме далі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук