Через спеку в Україні обладнали кондиціонерами 2000 залізничних вагонів
Майже дві тисячі залізничних вагонів Укрзалізниці обладнані кондиціонерами. Всього до літніх перевезень підготовлено понад 5,5 тис. вагонів.
Як повідомили в Укрзалізниці, за останні десять років залізниці України придбали майже 400 пасажирських вагонів, обладнаних системами кондиціювання повітря та екологічно чистими туалетами. У даний час кондиціювання встановлюється у вагонах при проведенні капітально-відновлювального ремонту, повідомляє Кореспондент.
Водночас, в Укрзалізниці запевнили, що для поліпшення умов проїзду пасажирів залізничники терміново проводять контрольні перевірки систем водопостачання, вентиляції, кондиціонування й туалетів у пасажирських вагонах. Перед кожним відправленням у рейс обов'язково оглядаються все обладнання вагону, і проводиться технічне обслуговування систем кондиціонування, вентиляції і механізмів відкривання вікон.
Також залізничники нагадують, що в кожному вагоні обов'язково є аптечка для надання першої медичної допомоги. Крім того, можна придбати прохолодні напої, чай і каву.
Нагадаємо, у зв'язку з різким підвищенням температури повітря в Україні залізничники проводять додаткові обходи шляхів. Укрзалізниця в деяких випадках має намір видавати попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/год.