Через «справу Моршинської» Львівщина втратить до 40 млн грн, - Кміть

Марта Кривецька, 23 січня 201317191
Через «справу Моршинської» Львівщина втратить до 40 млн грн, - Кміть
Микола Кміть

У зв’язку з арештом майна та активів Моршинського заводу мінеральних вод Львівщина може цього року втратити 30-40 млн грн податкових надходжень, - заявив представник холдингу IDS Group Ukraine, до якого входить завод, Микола Кміть.

«Заводи працюють, податки ми платимо, але кримінальні справи не закриті. Це обмежує роботу: ми не можемо взяти кредитів, не можемо інвестувати. Це – серйозно. Я думаю, що, якщо це довго протягнеться, то Львівщина цього року не заробить 30-40 млн грн – зокрема, якщо ми зможемо зараз взяти кошти, щоб інвестувати в новий завод, який ми побудували в Моршині. Приміщення є, але його треба наповнити», - зазначив Микола Кміть у коментарі для ZAXID.NET 23 січня.

Водночас він повідомив, що додаткового тиску на підприємство останнім часом не чинили, якщо не враховувати викликів директорів через порушені кримінальні справи.

«Ми сподіваємось, що після свят ця ситуація з податками вирішиться. А як наша судова система буде діяти в питанні арешту майна – я не знаю. Можливо, у Москві справу закриють, тоді й тут вона автоматично закриється», - зазначив Микола Кміть.

Нагадаємо, арешт на майно та активи підприємств IDS Group Ukraine, зокрема на майно (нерухомість та земельні ділянки) та активи (100% акцій) Миргородського та Моршинського заводів мінеральних вод, а також на активи (100% акцій) ПрАТ «Індустріальні та дистрибуційні системи», було накладено 6 листопада постановою судді Сихівського районного суду м. Львова Борейко С.В.

Через два дні, 08.11.2012 р., постановою того ж судді Борейка С.В. накладено арешт на активи (100% акцій) вказаних підприємств.

За словами юристів, під час порушення справ і арешту майна державні структури допустили чимало порушень.

16 листопада в Галицькому районному суді відбувся розгляд скарги на постанову прокуратури Львівської області про порушення кримінальної справи щодо директора Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» Валерія Жовніра через нібито умисну несплату податків.

21 листопада суддя Сихівського районного суду Сергій Борейко прийняв рішення перенести розгляд питання про запобіжний захід щодо директора ПАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» Валерія Жовніра у кримінальній справі, порушеній через «умисне ухиляння від сплати податків» на 11 грудня.

23 листопада під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати прийняли звернення щодо цього заводу до президента України, Генпрокурора, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, Комітету ВРУ з питань правосуддя. Під стінами облради зібрались захисники «Моршинської».

26 листопада під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового, голови Львівської обласної ради Петра Колодія з новообраними депутатами Верховної Ради України від Львова і Львівської області погоджено першу спільну заяву щодо ситуації навколо Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук